SKLEP


Propozycja dla partnerów handlowych

Z sukcesem wprowadzamy na polski rynek produkty do profesjonalnej higieny jamy ustnej CURAPROX i AloeFresh, które charakteryzuje wysoka jakość stale unowocześnianych produktów, oddawanych do dyspozycji lekarza, higienistki oraz pacjenta. Oferowane przez nas produkty to dzieło wieloletnich starannych opracowań, efektem ścisłej współpracy projektantów z lekarzami stomatologami specjalizującymi się w profilaktyce. Od lat nasza firma służy radą przy organizacji i przygotowaniu gabinetu profilaktycznego. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i na bieżąco uaktualniamy naszą ofertę handlową dbając o najwyższą jakość produktu.

Oferujemy innowacyjne i profesjonalne produkty CURAPROX oraz atrakcyjne warunki współpracy.

 

 


Propozycja dla klientów indywidualnych

Produkty CURAPROX i AloeFresh zapewniają kompleksową i prawidłową higienę jamy ustnej. Te nowatorskie pomoce do higieny pozwolą na efektywne i jednocześnie atraumatyczne oczyszczanie szeregów zębowych i gruntowne usunięcie płytki nazębnej.

Ważnym aspektem zdrowia całego organizmu jest odpowiednia higiena jamy ustnej i użycie właściwych narzędzi. Stosowanie dobrej domowej higieny jamy ustnej jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą zachowania zdrowych, bo czystych zębów i zdrowego przyzębia przez całe życie.